Dyplomy i wyróżnienia za sportowe sukcesy • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Dyplomy i wyróżnienia za sportowe sukcesy

20 grudnia 2018, 9:34 | Informacje z gminy

W środę, 19 grudnia w sochocińskim urzędzie gminy podczas obrad Rady Gminy Sochocin, dyplomy za sukcesy w piłce ręcznej oraz godne reprezentowanie gminy Sochocin otrzymali uczniowie Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych.

Za przygotowanie drużyny i zasługi dla rozwoju piłki ręcznej w gminie Sochocin, dyplomy odebrali trener sochocińskich zawodniczek Wojciech Tomaszewicz oraz wychowawca klasy Krzysztof Dzięgielewski.

Wyróżnione zostały: Blicharska Klaudia, Lenart Maja, Kazimierska Kaja, Kamaszewska Karolina, Szafrańska Martyna, Sadowska Julia, Kozos Klaudia, Gortat Julia, Zmysłowska Alicja, Łukaszewska Oliwia, Jakubowska Oliwia i Dzięgielewska Wiktoria.

Przypomnijmy, że szczypiornistki UKS Wkra Sochocin zajęły 3. miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Płocku. Nie można zapomnieć o Nikoli Bilińskiej i jej sukcesach w konkursach tańca towarzyskiego w Polsce i na świecie, jak również o Jakubie Małeckim, który z powodzeniem reprezentuje gminę w biegach przełajowych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)Galeria (12)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)