Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny • Informacje z gminy • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

20 września 2016, 14:46 | Informacje z gminy

Nauka jazdy po torze rowerowym, udzielanie pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej, prezentacja sprzętu strażackiego to tylko niektóre z licznych atrakcji, jakie czekały dzisiaj na dzieciaki podczas imprezy w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” w Publicznym Zespole Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie.

„Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” to akcja promująca noszenie elementów odblaskowych. Związana jest ze zmianą przepisów ruchu drogowego, które od 31 sierpnia 2014 roku wprowadzają konieczność noszenia elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych poruszających się po zmroku w terenie niezabudowanym.

Wszyscy uczniowie uczestniczący w imprezie zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, otrzymali zestawy zawierające elementy odblaskowe.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)Galeria (12)Galeria (13)Galeria (14)Galeria (15)Galeria (16)Galeria (17)Galeria (18)Galeria (19)Galeria (20)Galeria (21)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)