Letnie nutki przedszkolaków [FOTO] • Informacje z gminy • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Letnie nutki przedszkolaków [FOTO]

15 czerwca 2018, 13:00 | Informacje z gminy

„Letnie nutki”, pod takim tytułem odbyła się wczoraj w Szkole Podstawowej w Kołozębiu 4. edycja gminnego konkursu, nad którym honorowy patronat objął wójt gminy Sochocin Andrzej Romatowski.

Impreza miała przede wszystkim charakter edukacyjno-zabawowy, a jej celem była prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci oraz integracja środowisk przedszkolnych w gminie Sochocin.

Rozśpiewanych i utalentowanych maluchów nie brakowało. W konkursie wzięły udział grupy przedszkolne z przedszkola w Sochocinie, ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie oraz szkoły w Kołozębiu. Przedszkolaki prezentowały się w piosenkach o tematyce nadchodzącego lata.

Jury w składzie: przewodniczący – Andrzej Romatowski, członkowie – Małgorzata Tomaszek, Agnieszka Wiśniewska, Aleksandra Pietrzak i Krystyna Marlęga, nie miało łatwego zadania. Ocenie podlegały wykonanie, dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny. Ostatecznie wszystkie grupy zwyciężyły i otrzymały równorzędne, jednakowe nagrody.

Konkurs zorganizowany został przez placówkę oświatową w Kołozębiu, a fundatorem poczęstunku dla najmłodszych była rada rodziców.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)Galeria (12)Galeria (13)Galeria (14)Galeria (15)Galeria (16)Galeria (17)Galeria (18)Galeria (19)Galeria (20)Galeria (21)Galeria (22)Galeria (23)Galeria (24)Galeria (25)Galeria (26)Galeria (27)Galeria (28)Galeria (29)Galeria (30)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)