Uwaga! Ważna informacja dla interesantów Urzędu Gminy Sochocin [AKTUALIZACJA] • Informacje z gminy • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Uwaga! Ważna informacja dla interesantów Urzędu Gminy Sochocin [AKTUALIZACJA]

Szanowni Państwo!

Mając na celu ochronę zdrowia interesantów i pracowników Urzędu Gminy Sochocin, w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem, uprzejmie informujemy, że od 18 do 27 marca br., nastąpi ograniczenie funkcjonowania sekretariatu, poprzez zaprzestanie bezpośredniej obsługi na rzecz obsługi telefonicznej, pod numerem tel. 23 661 80 01, bądź drogą e-mailową: gmina@sochocin.pl. Ponadto w okresie tym, pracownicy urzędu gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sochocinie nie będą obsługiwać bezpośrednio interesantów. Będą natomiast obsługiwać wyłącznie telefonicznie i e-mailowo.

Informujemy także, że sprawy pilne, dotyczące Urzędu Stanu Cywilnego w Sochocinie (nr tel. 23 661 80 01 wew. 35) i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (nr tel. 23 661 80 01 wew. 47), będą załatwiane po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Jeszcze raz apelujemy i zachęcamy naszych interesantów, aby w sprawach bieżących i niewymagających osobistego udziału, kontaktowali się z pracownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak również telefonicznie.

© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)