Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego systemu powiadamiania SMS • Informacje z gminy • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego systemu powiadamiania SMS

19 lutego 2019, 9:59 | Informacje z gminy

Przypominamy, że na terenie gminy Sochocin funkcjonuje bezpłatny system powiadamiania SMS.

Funkcjonowanie systemu jest bardzo proste. Do osób, które się zapiszą, wysyłamy bezpośrednio na telefon wyselekcjonowane informacje z zakresu czterech kategorii:

1. Alarmy i zagrożenia – wysyłane są w przypadku wprowadzenia przez odpowiednie, uprawnione do tego władze, stanów alarmowych i stanów zagrożenia.

2. Komunikaty urzędowe – wysyłane są w razie potrzeb i przygotowywane na podstawie oficjalnych decyzji, zarządzeń i ogłoszeń Urzędu Gminy Sochocin.

3. Wydarzenia kulturalne – dotyczą wydarzeń kulturalnych na obszarze gminy Sochocin.

4. Wydarzenia sportowe – dotyczą wydarzeń sportowych, które są organizowane na terenie sochocińskim.

Dzięki temu mieszkańcy są informowani na bieżąco, co się dzieje w gminie Sochocin. Aby otrzymywać te informacje, wystarczy zapisać się do naszej bazy użytkowników, tzn. zarejestrować nr swojego telefonu w naszym systemie. Jak to zrobić?

Umożliwiliśmy rejestrację na dwa sposoby. Aby dołączyć do grona adresatów, wystarczy wybrać jedną z dwóch możliwości:

1. Rejestracja przez stronę www.sochocin.sms-info.pl. Wpisujemy swój nr telefonu i akceptujemy regulamin. Następnie otrzymujemy SMS zwrotny z informacją o pozytywnej rejestracji.

2. Drugi sposób polega na wysłaniu wiadomości SMS o treści: SOCHOCIN.TAK na nr 504 304 204. Koszt jest zgodny z ceną zwykłego SMS w Państwa planie taryfowym.

Od tej pory będą Państwo bezpłatnie otrzymywać najważniejsze informacje związane z gminą Sochocin. Szczegóły dotyczące rejestracji w systemie przedstawione są na stronie www.sochocin.sms-info.pl/pl/zasady.

KW

© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)