Przetarg na budowę kanalizacji rozstrzygnięty • Komunikaty • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Przetarg na budowę kanalizacji rozstrzygnięty

6 lipca 2018, 17:10 | Komunikaty

Gminny Zakład Komunalny w Sochocinie, spółka należąca do gminy rozstrzygnęła przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji Sochocin (etap II b i III).

W przetargu na wykonawcę inwestycji wpłynęły 3 oferty. Wybrano ofertę firmy PLAST-BUD Zofia i Kazimierz Olszewscy sp.j. z siedzibą w Ciechanowie, która ma wybudować kanalizację w Sochocinie za kwotę 5 729 613,47 zł (najwyższa oferta opiewała na ponad 8 mln zł).

Przypomnijmy, inwestycja obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej o długości 7,3 km w następujących odcinkach: ul. Płońska, Ciechanowska, Wojska Polskiego, Zakościelna, Kościelna, Żeromskiego, Wolności, Pułaskiego, Akacjowa, Polna, Kościuszki i Sosnowa. Dodajmy, że na budowę kanalizacji i na rozbudowę oraz modernizację gminnej oczyszczalni ścieków w Kondrajcu, gmina Sochocin otrzymała dofinansowanie w kwocie ponad 5 milionów złotych. Całkowite koszty całego projektu wyniosą blisko 9,9 mln złotych.

Planowana sieć kanalizacyjna będzie stanowić przedłużenie istniejącej sieci w miejscowości Sochocin. Do nowej sieci będzie mogło się przyłączyć 466 osób.


Foto: z otwarcia ofert

© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)