Szczypiornistki UKS Wkra Sochocin na podium w Płocku • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Szczypiornistki UKS Wkra Sochocin na podium w Płocku

7 grudnia 2018, 14:35 | Informacje z gminy

W czwartek, 6 grudnia dziewczęta z klasy sportowej Szkoły Podstawowej w Sochocinie zajęły trzecie miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Płocku. Sochocińskie zawodniczki rozegrały sześć meczów, a cztery z nich zakończyły się ich dużą wygraną. W imprezie wzięło udział siedem zespołów.

Sochocińska drużyna wystąpiła w składzie: Blicharska Klaudia, Lenart, Maja, Kazimierska Kaja, Kamaszewska Karolina, Szafrańska Martyna, Sadowska Julia, Kozos Klaudia, Gortat Julia, Zmysłowska Alicja, Łukaszewska Oliwia, Jakubowska Oliwia i Dzięgielewska Wiktoria. Warto dodać, że najlepszą bramkarką zawodów wybrana została reprezentantka szkoły w Sochocinie, Oliwia Łukaszewska.

Wśród wielu atrakcji zapewnionych przez organizatorów, na uwagę zasługuje fakt udziału w imprezie zawodników i trenera Orlen Wisły Płock, którzy chętnie spotykali się z młodymi adeptkami piłki ręcznej, zrobili wiele zdjęć oraz zachęcali do uprawiania tej wspaniałej dyscypliny sportu.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że sochocinianki trenuje Wojciech Tomaszewicz, natomiast wychowawcą klasy jest Krzysztof Dzięgielewski.

Poniżej prezentujemy wyniki spotkań:

1. UKS „WKRA” SOCHOCIN – UKS „CZARNI” REGIMIN 4:7

2. UKS „WKRA” SOCHOCIN – UKS 23 PŁOCK 14:5

3. UKS „WKRA” SOCHOCIN – KPR ROKIS RADZYMIN 11:2

4. UKS „WKRA” SOCHOCIN – SP 16 PŁOCK 10:4

5. UKS „WKRA” SOCHOCIN – MSPR „JUNAK” WŁOCŁAWEK 6:13

6. UKS „WKRA” SOCHOCIN – ULKS „OLIMPIA” RADZANOWO 11:3

Foto: Krzysztof Dzięgielewski


Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)