23 FINAŁ WOŚP w SOCHOCINIE • Aktualności • Nasza gmina • Urząd Gminy Sochocin

Wolontariusze 23 finału

23 FINAŁ WOŚP w SOCHOCINIE

12 stycznia 2015, 12:52 | Informacje z gminy

Finał WOŚP w Sochocinie rozpoczął się kwestą uliczną o godzinie 8:00. Jak co roku organizatorem WOŚP jest Gminny Ośrodek Kultury w Sochocinie. W 23 Finale wzięło udział 24 wolontariuszy. Zbiórka uliczna trwała do godziny 14:00. O godzinie 13:00 tuż przed rozpoczynającą się licytacją i koncertami Pan Andrzej Romatowski Wójt Gminy Sochocin wręczył podziękowania dla wieloletnich sponsorów WOŚP - Państwu Jadwidze i Ryszardowi Makowskim ZPHU "Maczek",Państwu Szabrańskim TOP MARKET, Pani Iwonie Dołęgowskiej i Pani Iwonie Przetackiej.
Licytacja przedmiotów i usług ofiarowanych przez sponsorów i darczyńców rozpoczęła się tuz po godzinie 13:00 i przeplatana była występami zespołów muzycznych. Najdrożej wylicytowaną usługą był voucher SPA dla dwojga w hotelu BoniFaCio Spa & Sport Resort. Jedna z koszulek z napisem WOŚP została wylicytowana za kwotę 350 zł.

Na scenie zaprezentowały się: sekcja tańca w trzech grupach wiekowych, sekcja teatralna, Kapela Folkowa z GOK w Sochocinie, zespół Acustic Booge w utworach Elvisa Presleya, duet gitar klasycznych Jakub Piątkowski i Mateusz Michalski oraz zespół The Shining Track wykonujący muzykę rythem & blues. W trakcie koncertów i licytacji, 3- osobowa komisja zliczał pieniądze zebrane przez wolontariuszy. Zebrana kwota do puszek to - 3611,50 zł. natomiast kwota uzyskana z licytacji to 3505,00 zł. Łącznie podczas 23 Finału WOŚP w Sochocinie zebrano 7116,50 zł..

WOLONTARIUSZE 23 FINAŁU WOŚP W SOCHOCINIE

22. Oliwia Krzemińska

23. Sandra Muchowska

24. Piotr Morański

Wolontariuszem, który zebrał największą kwotę do puszku był Dawid Jędrzejak -394,54 zł., drugie miejsce Weronika Gizińska - 335,51 zł, a trzecie miejsce Oliwia Krzemińska - 244,25 zł.

N licytacje WOŚP zostały przekazane przedmioty i usługi przez kilku mieszkańców naszej gminy, którym serdeczne dziękujemy. Ofiarodawcami byli:

1. Piotr Banaszewski

2. Mateusz Podgórski

3. Jacek Podgórski

4. Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort

5. Danuta Suchodolska

6. Jerzy Olewnicki

7. Magdalena Kochanowska i Massimo Spataro

8. Anna i Arkadiusz Olszewscy

Sztab przy Gminnym Ośrodku Kultury dziękuje wszystkim sponsorom i darczyńcom oraz mieszkańcom gminy Sochocin za udział w 23 Finale WOŚP.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)Galeria (11)