II SESJA RADY GMINY SOCHOCIN- ŚLUBOWANIE WÓJTA • Aktualności • Nasza gmina • Urząd Gminy Sochocin

II SESJA RADY GMINY SOCHOCIN- ŚLUBOWANIE WÓJTA

8 grudnia 2014, 12:54 | Informacje z gminy

6 grudnia 2014 ( sobota)w hali sportowej przy Publicznym Zespole Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie odbyła się II Sesja Rady Gminy Sochocin. Spotkanie rozpoczął przewodniczący Rady Gminy Sochocin pan Stanisław Kwiatkowski , przedstawił porządek obrad i przywitał wszystkich zaproszonych gości . Na początku posiedzenia Pan Andrzej Romatowski otrzymał zaświadczenie o wyborze na wójta oraz złożył ślubowanie. Rotą ślubowania:

"Obejmując Urząd Wójta Gminy Sochocin, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu , a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy.

Tak mi dopomóż Bóg”

złożoną przed radnymi Rady Gminy Sochocin wybrany w II turze wyborów samorządowych Andrzej Romatowski rozpoczął kadencję 2014 – 2018 na stanowisku Wójta Gminy Sochocin.

Nowo wybrany Wójt Gminy w związku z wyborem na zaszczytną funkcję otrzymał list gratulacyjny od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego ( treść listu w załączeniu)