SPOTKANIE KONSULTACYJNE- POTRZEBY NASZEJ GMINY • Aktualności • Nasza gmina • Urząd Gminy Sochocin

SPOTKANIE KONSULTACYJNE- POTRZEBY NASZEJ GMINY

4 grudnia 2014, 13:34 | Informacje z gminy

Czego potrzeba Tobie i Twojej gminie, aby się rozwijać?” - spotkanie konsultacyjne w gminie Sochocin , 02.12.2014r.

Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami dotyczyło identyfikacji problemów i zdiagnozowania potrzeb lokalnej społeczności. Było okazją do przekazania własnych spostrzeżeń i oczekiwań a także wymiany poglądów. Mieszkańcy, którzy uczestniczyli w spotkaniach byli bardzo aktywni i przekazali nam wiele cennych danych.

W spotkaniu udział wzięło 22 osoby m.in.: radni, sołtysi, rolnicy, przedsiębiorcy, członkowie organizacji pozarządowych, mieszkańcy.

Wnioski z przeprowadzonych konsultacji w Gminie Sochocinie można będzie przeczytać od 8 grudnia na stornie www.lgdpm.pl w zakładce LEADER 2014-2020.

Dziękujemy uczestnikom za obecność i zapraszamy na kolejne tego typu spotkania.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)