Młodzi szczypiorniści UKS Wkra Sochocin na podium w Choceniu • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Młodzi szczypiorniści UKS Wkra Sochocin na podium w Choceniu

12 listopada 2019, 18:53 | Informacje z gminy

Zespół chłopców UKS Wkra Sochocin w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Choceniu uplasował się na drugim miejscu. W zawodach wzięło udział 10 drużyn. W fazie grupowej sochociński zespół pokonał: UKS Trops Poddębice 7:1, Start Konin II 5:2, MKS I Poznań 7:4 i przegrał z GTS Unia Choceń 4:5, kończąc tę część rywalizacji na pierwszym miejscu.

W półfinale drużyna z Sochocina zmierzyła się z zespołem AZS Włocławek, który pokonała 10:3 i tym samym awansowała do finału, gdzie przegrała z najmocniejszą ekipą turnieju MUKS 21 Płock 12:2. Najlepszym zawodnikiem sochocińskiego uczniowskiego klubu sportowego został wybrany bramkarz Wiktor Przybysz.